ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Торговицької сільської ради «Про встановлення на території Торговицької сільської ради єдиного податку на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік»

        Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюються проекти регуляторних актів рішень Торговицької сільської ради «Про встановлення на території Торговицької сільської ради єдиного податку на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік», розроблені постійною комісією з питань бюджету та фінансів Торговицької сільської ради.

        Проектом рішення сесії Торговицької сільської ради «Про встановлення на території Торговицької сільської ради єдиного податку на 2021 рік» передбачається забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб - підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Торговицької сільської ради з метою наповнення дохідної частини місцевого бюджету для забезпечення фінансування програм соціально-економічного розвитку території.

         Проект рішення сесії Торговицької сільської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік» передбачає встановлення ставок податку на земельні ділянки, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.   

        Проект рішення сесії Торговицької сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік» передбачає встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

      Проекти разом з аналізами регуляторного впливу оприлюднюються до 27.04.2020 року у мережі Інтернет на сторінці офіційного сайту Торговицької сільської ради за посиланням http://torgovicya.nrrada.org.ua/ в розділі «Діяльність», підрозділ «Регуляторні акти». З текстом проектів та аналізами їх регуляторних впливів можна ознайомитися також у приміщенні Торговицької сільської ради за адресою: вул. Лесі Українки, 37, с. Торговиця Новоархангельського району Кіровоградської області, тел. 2-71-41, Е-mail: Torg_silrada@i.ua. Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця з дня оприлюднення на адресу Торговицької сільської ради: 26106 вул. Лесі Українки, 37, с. Торговиця Новоархангельського району Кіровоградської області.